Grupa dla mam w spektrum autyzmu

Dotarły do nas Wasze głosy, że pierwsza edycja tej grupy była wyjątkowa. Tym serdeczniej zapraszamy do następnej!

Macierzyństwo i rodzicielstwo samo w sobie stanowi duże wyzwanie życiowe. Nie inaczej – a nawet mocniej, trudniej i intensywniej – jest, kiedy doświadcza go osoba w spektrum autyzmu. Właśnie dla Was przeznaczona jest wtorkowa, psychoedukacyjna grupa samopomocowa dla mam. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca poprzez formularz: https://forms.gle/C2rZ85fF1FR5f67E9

Będziemy spotykać się co tydzień na platformie Zoom, we wtorki o godz. 19.00, aby porozmawiać o wszystkim, co macierzyńskie i niemacierzyńskie, a także wszystkim, co trudne i wspaniałe. Spróbujemy stworzyć własną, atypową wioskę mocy i pomocy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 marca.

W pracy grupy będziemy wykorzystywać elementy Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej, a także narzędzia rozwojowe oparte na kreatywności.
Facylitatorką grupy i prowadzącą będzie Natalia Fiedorczuk – członkini Rady Fundacji Dziewczyny w Spektrum. Natalia jest psychopedagożką i certyfikowaną konsultantką Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w obszarze spektrum autyzmu. Na co dzień pracuje jako redaktorka inicjująca i merytoryczna w wydawnictwie Natuli, pisze powieści, poradniki i książki dla dzieci.

Przesłanie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do grupy. Do 15 marca wyślemy na podany adres e-mail informację o udziale w grupie i link do pierwszego spotkania.

Grupa dla mam w spektrum autyzmu odbywa się w ramach projektu „Wspieramy zawodowo kobiety w spektrum autyzmu” realizowanego przez Fundację Dziewczyny w Spektrum. Projekt finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź dla siebie warsztat

Podoba Ci się to, co robimy?

Fundacja Dziewczyny w Spektrum
ul. Lipowa 3D
30-702 Kraków

KRS: 0000880839
mail: fundacja@dziewczynywspektrum.pl

numer konta Nest Bank
30 1870 1045 2078 1069 4517 0001