dziewczyny osoby lgbt+ rodzice

Z radością zapraszamy niebinarne i transpłciowe osoby w spektrum autyzmu na BEZPŁATNE konsultacje seksuologiczne!

Konsultacje poprowadzi Marta Dora, która jest współautorką naszych poradników dla rodziców i specjalistów „Nastolatki LGBT+ w spektrum autyzmu”.
Marta Dora to seksuolog kliniczna, psycholog, psychoterapeutka, edukatorka seksualna. Pracuje w Poradni Seksuologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Centrum Terapii Synteza oraz gabinecie prywatnym w Krakowie i Warszawie. Prowadzi psychoterapię indywidualną i poradnictwo psychoseksuologiczne dla młodzieży i dorosłych. Uczestniczy także w procesach diagnostycznych i wsparciu osób przeżywających dysforię płciową, w tym transpłciowych i niebinarnych.

Zasady korzystania:
– konsultacje odbywają się online,
– można skorzystać z jednej bezpłatnej konsultacji,
– z konsultacji mogą korzystać zarówno dorosłe, jak i nastoletnie osoby, z tym że niepełnoletnie osoby prosimy o kontakt za pośrednictwem lub za zgodą rodzica.

Uwaga!
Zapisy tylko poprzez mail: m.dora@pracowniazasoby.pl.
W temacie maila koniecznie trzeba wpisać „FUNDACJA DZIEWCZYNY W SPEKTRUM”.

Konsultacje realizujemy dzięki wsparciu Funduszu dla Odmiany.

osoby lgbt+
Serdecznie zapraszamy osoby niebinarne i transpłciowe w spektrum autyzmu powyżej 18. roku życia do grupy samopomocowej.
Transpłciowość rozumiemy jako każdy rodzaj niezgodności własnej identyfikacji płciowej z płcią oznaczoną przy urodzeniu. Zapraszamy również osoby, które nie chcą identyfikować się poprzez kategorię płci.
Celem grupy samopomocowej jest udzielanie sobie nawzajem wsparcia oraz dzielenie się własnymi doświadczeniami i wiedzą. Grupa samopomocowa nie stanowi formy psychoterapii grupowej. Prowadzący grupę występuje tu w roli osoby należącej do społeczności, która moderuje spotkania oraz tworzy przestrzeń do rozmowy i wymiany doświadczeń.
Grupę poprowadzi Wit Kania – psycholog prowadzący konsultacje dla osób niebinarnych i transpłciowych oraz ich bliskich. Prowadzi również poradnictwo dedykowane osobom w spektrum autyzmu oraz pomoc w kryzysie. Wit jest niebinarną osobą w spektrum autyzmu z diagnozą ADHD.
Grupa będzie liczyć max. 10 osób, spotkania będą odbywać się raz w tygodniu w czwartki. Planujemy 16 spotkań. Udział jest bezpłatny, o przyjęciu do grupy decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy tylko przez formularz: https://forms.gle/yXX3xMN4HdzPLie1A.

Grupę realizujemy dzięki wsparciu Funduszu dla Odmiany.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź dla siebie warsztat

Podoba Ci się to, co robimy?

Fundacja Dziewczyny w Spektrum
ul. Lipowa 3D
30-702 Kraków

KRS: 0000880839
mail: fundacja@dziewczynywspektrum.pl