dziewczyny

Grupa rozwojowa dla dziewczyn w spektrum autyzmu w wieku 13-15 lat

Z radością rozpoczynamy nabór do kolejnej BEZPŁATNEJ grupy rozwojowej dla nastoletnich dziewczyn w spektrum autyzmu.

Tym razem serdecznie zapraszamy dziewczyny w spektrum w wieku 13-15 lat do grupy, której celem jest nawiązanie i rozwijanie wartościowych relacji z rówieśniczkami w spektrum autyzmu oraz rozwój kompetencji interpersonalnych. Grupa rozwojowa nie jest grupą wsparcia, nie stanowi również formy psychoterapii grupowej.

Spotkania grupy będą odbywać się raz w tygodniu online. Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie przez jednego z rodziców formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/NmKtfbgGeULY5iiNA. Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia 2022. Przesłanie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do grupy. Do 15 kwietnia wyślemy na podany adres e-mail informację o udziale w grupie.

Grupę poprowadzi Agnieszka Żurek – psycholog i psychoterapeutka z doświadczeniem w pracy z nastoletnimi dziewczynami w spektrum autyzmu. Na co dzień pracuje w Ośrodku Effatha w Krakowie. W Fundacji prowadzi również grupę rozwojową dla nastolatek w spektrum autyzmu w wieku 15-18 lat.

Grupa rozwojowa jest realizowana w ramach projektu „Pasjonatki – wsparcie dla kobiet w spektrum autyzmu”. Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź dla siebie warsztat

Podoba Ci się to, co robimy?

Fundacja Dziewczyny w Spektrum
ul. Lipowa 3D
30-702 Kraków

KRS: 0000880839
mail: fundacja@dziewczynywspektrum.pl