dziewczyny

Grupa rozwojowa dla dziewczyn w spektrum autyzmu w wieku 15-18 lat

Serdecznie zapraszamy dziewczyny w spektrum w wieku 15-18 lat do grupy, której celem jest nawiązanie i rozwijanie wartościowych relacji z rówieśniczkami w spektrum autyzmu oraz rozwój kompetencji interpersonalnych. Grupa rozwojowa nie jest grupą wsparcia, nie stanowi również formy psychoterapii grupowej.
Spotkania grupy będą odbywać się raz w tygodniu online (na zoomie). Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 3 września 2021: https://forms.gle/9Fiqu2Q8bLEAPwCf8. Obowiązkowe jest również przesłanie skanu ze zgodą jednego z rodziców/opiekunów na uczestnictwo w grupie na adres: fundacja@dziewczynywspektrum.pl (instrukcja jest w formularzu). Przesłanie formularza i zgody nie jest jednak równoznaczne z zakwalifikowaniem do grupy. Do 6 września wyślemy na podany adres e-mail informację o udziale w grupie.
Grupę poprowadzi Agnieszka Żurek – psycholog i psychoterapeutka z doświadczeniem w pracy z nastoletnimi dziewczynami w spektrum autyzmu. Pracuje w Ośrodku Effatha w Krakowie.
Grupa rozwojowa jest realizowana w ramach projektu „Pasjonatki – wsparcie dla kobiet w spektrum autyzmu”. Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź dla siebie warsztat

Podoba Ci się to, co robimy?

Fundacja Dziewczyny w Spektrum
ul. Lipowa 3D
30-702 Kraków

KRS: 0000880839
mail: fundacja@dziewczynywspektrum.pl