dziewczyny

Grupa samopomocowa dla dorosłych kobiet w spektrum autyzmu

Zapraszamy do grupy samopomocowej dla dorosłych (18+) kobiet w spektrum autyzmu, która będzie spotykać się raz w tygodniu online (na zoomie). Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie do 20 maja 2022 formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/bWpQ2XNrMmc85GcX6. Przesłanie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do grupy. Do 27 maja wyślemy na podany adres e-mail informację o udziale w grupie i link do pierwszego spotkania.

Grupę poprowadzi Katarzyna Borowiec-Mańkowska – psycholog, w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii systemowej. Współprowadzi grupę dla kobiet w spektrum autyzmu na Facebooku.
Celem grupy samopomocowej jest udzielanie sobie nawzajem wsparcia oraz dzielenie się własnymi doświadczeniami i wiedzą. Grupa samopomocowa nie stanowi formy psychoterapii grupowej. Prowadząca grupę występuje tu w roli osoby należącej do społeczności, która moderuje spotkania oraz tworzy przestrzeń do rozmowy i wymiany doświadczeń.
Grupa samopomocowa jest realizowana w ramach projektu „Pasjonatki – wsparcie dla kobiet w spektrum autyzmu”. Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź dla siebie warsztat

Podoba Ci się to, co robimy?

Fundacja Dziewczyny w Spektrum
ul. Lipowa 3D
30-702 Kraków

KRS: 0000880839
mail: fundacja@dziewczynywspektrum.pl