17 maja: Spotkanie z Zuzanną Jakubowską-Vorbrich

W maju gościmy Zuzannę Jakubowską-Vorbrich – iberystkę, redaktorkę, tłumaczkę, nauczycielkę akademicką.

Zuzanna Jakubowska-Vorbrich pracuje w Instytucie Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie wykłada historię Hiszpanii oraz historię i cywilizację Wyspy Wielkanocnej, która jest jej wielką pasją. Uwielbia grzebać w starych dokumentach, tłumaczyć z języka na język i z polskiego na nasze. Z zaciekłością tropi pseudonaukowy fałsz. Prywatnie uwielbia zwierzęta, a szczególnie psy i ptaki; ma upodobanie do wody i przyrody, jest wiecznie głodna wiedzy o świecie, który namiętnie uwiecznia na zdjęciach. Jest też miłośniczką czytania, pisania i gotowania – w dowolnej kolejności. Prowadzi blog Neurospektrum możliwości.

Spotkanie poprowadzi ef / Ewa Furgał – założycielka Fundacji Dziewczyny w Spektrum, autorka książki „Dziewczyna w spektrum”.

Live na stronie Fundacji Dziewczyny w Spektrum: 17 maja 2022, godz. 18

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Pasjonatki – wsparcie dla kobiet w spektrum autyzmu”. Projekt sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź dla siebie warsztat

Podoba Ci się to, co robimy?

Fundacja Dziewczyny w Spektrum
ul. Lipowa 3D
30-702 Kraków

KRS: 0000880839
mail: fundacja@dziewczynywspektrum.pl

numer konta Nest Bank
30 1870 1045 2078 1069 4517 0001